RADNI SASTANAK SA DIREKTOROM SREDNjOŠKOLSKOG CENTRA I DIREKTORIMA OSNOVNIH ŠKOLA

Na održanom radnom sastanku sa direktorima škola sa teritorije opštine Bratunac, načelnik opštine dr Lazar Prodanović upoznao se sa problemima sa kojima se ove škole susreću kao i modelima na koji način bi isti mogli što prije biti otklonjeni.

Jedan od glavnih problema, koji bi u narednom periodu trebao biti rješen, jeste poboljšanje energetske efikasnosti ovih ustanova modelom utopljavanja.

Na sastanku je dogovoreno da će opština Bratunac dodjeljivati nagrade za učenike generacija i sve učenike i mentore koji budu osvajali nagrade na regionalnim i republičkim takmičenjima.

Takođe, načelnik opštine dr Lazar Prodanović istakao je da će jedan od prioriteta u narednom periodu biti rekonstrukcija sportske dvorane u sklopu SŠC-a kao i formiranje odjeljenja deficitarnih zanimanja kojim će se u narednom periodu baviti rukovodstvo SŠC-a, a prema trenutnim potrebama tržišta.