SAJAM "DANI MALINE" PREDSTAVLjEN NA BIJELjINSKOM SAJMU TURIZMA

-Danas je u Bijeljini otvoren 12. Sajam turizma i gastrokulture koji se ove godine održava u hotelu Drina u ovom gradu.

-Bila je ovo odlična prilika da se predstave turistički potencijali i gastroponuda naše opštine.

-Takođe, predstavljena je naša sajamska manifestacija "Dani maline" , a poziv za učešće smo uručili brojnim turističkim organizacijama, turističko-rekreativnim destinacijama i drugim organizacijama i udruženjima iz ovih oblasti.

-Razgovarali smo sa domaćinom ovog događaja Gradonačelnikom Ljubišom Petrovićem, zatim sa Ministrom trgovine i turizma u Vladi RS g-dinom Denisom Šulićem, kao i direktorom TORS-a Miodragom Lončarevićem. Ovom prilikom smo im uručili poziv za učešće i posjetu našem Sajmu.

-Podsjećamo, Međunarodni sajam poljoprivrede, privrede i turizma "Dani maline" održaće se 9. i 10. juna 2023. godine, a prijave izlagača su u toku. Ove godine pripremljen je bogat program za oba dana održavanja ove manifestacije.