SAJAM DOMAĆIH PROIZVODA - RUDO 2024

U Rudom je danas otvoren Deveti međunarodni "Sajam domaćih proizvoda - Rudo 2024" koji je okupio oko 170 izlagača iz BiH, Republike Srbije i Crne Gore.

Sajam promoviše i čuva od zaborava stare zanate, rukotvorine i vrijednosti koje se tradicionalno njeguju, kombinujući ih sa modernim načinom poslovanja - ističu organizatori. Pored prodajno/izložbenog dijela na kojem su izlagači predstavili svoje proizvode i usluge, organizatori su pripremili edukativni, kulturno-umjetnički i zabavni sadržaj za izlagače i posjetioce sajma.

Svoje učešće na sajmu uzelo je i sedam izlagača iz opštine Bratunac, koji su se posjetiocima predstavili svojim proizvodima.

Sajam su posjetili načelnik opštine Bratunac Lazar Prodanović i šef kabineta načelnika Draško Stevanović. Oni su izrazili zadovoljstvo organizacijom sajma, a posebno su pohvalili proizvode naših sugrađana koji su bili izloženi u dva paviljona.